'KALENDER KARİKATÜR MUHABBETİ' AHMET SELÇUK İLKAN'I KONUK EDİYOR

Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi ‘Kalender Karikatür Muhabbeti’ söyleşi dizisinde 8 Aralık Pazar saat 14.00’te şair, şarkı sözü yazarı Ahmet Selçuk İlkan’ı konuk ediyor.

'KALENDER KARİKATÜR MUHABBETİ' AHMET SELÇUK İLKAN'I KONUK EDİYOR
Editör: Şehri Söz
08 Aralık 2019 - 00:36
Reklam
Reklam

Karikatür Evi ve Karikatürcüler Derneği’nin birlikte düzenlediği ‘Kalender Karikatür Muhabbeti’ mizah dünyasının farklı dallarından önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Mizahın konuşulduğu ve her ay düzenlenen etkinliğin Aralık ayı konuğu ayrılıkların şairi, aşk şarkılarının mimarı Ahmet Selçuk İlkan olacak. Hüzünlü duyguları yansıtan biri olarak bilinen İlkan, eğlenceli olmasının yanı sıra eserlerinde hiciv sanatını da ustaca kullanıyor. Moderatörlüğünü Öznur Kalender’in yapacağı söyleşide İlkan’ın mizahi bir dille yazdığı eserleri ve hicivleri üzerine yapılacak söyleşi 8 Aralık Pazar saat 14.00’te Karikatür Evi’nde.

 

Türkiye karikatürünün belleğinin tutulduğu ve karikatürü her yaştan Kadıköylü ile buluşturan Karikatür Evi söyleşiler, atölyeler ve sergiler düzenleyerek usta çizerlerle karikatür severlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Bu haber 221 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum