Merkez Parti'de atama

Merkez Parti Şişli İlçe Başkanlığına İsmail Kayık atandı. Kayık, "Siyaseten değil, bir aile, bir komşu, akrabalık samimiyeti ve dostane bir davettir bizimki" dedi.

Merkez Parti'de atama

Merkez Parti Şişli İlçe Başkanlığına İsmail Kayık atandı. Kayık, "Siyaseten değil, bir aile, bir komşu, akrabalık samimiyeti ve dostane bir davettir bizimki" dedi.

Merkez Parti'de atama
24 Mayıs 2019 - 15:11

"Yaklaşan 23 haziran seçim seçim arifesinde görüşlerimiz ne olursa olsun birbirimizi kırmadan incitmeden bir seçim geçirmeyi rica ediyorum" mesajı veren İsmail Kayık, "Merkez parti ailesi olarak kapımız herkese, her kesime, her daim açık" dedi.

Kayık sözlerine şöyle devam etti;
 
Tüm vatandaşlarımızı Merkez Partisine davet ediyorum. Herkese eşit mesafede yaklaşacağımızı belirtmek istiyorum. Biz bir aileyiz. Milletimize yalan söylemeyeceğiz, şahsi menfaatlerimizi gözeten bir siyaset üretmeyeceğiz, hiç kimse geçim ve gelecek korkusu ile yaşamayacak, hiç kimse adaletsiz eşitsizlik ve ayrımcılık içeren bu uygulamaya maruz kalmayacak, kimse kimseye kulluk ya da marabalık yapmak zorunda kalmayacak, kimsenin önünde eğilmeyecek.

Bizim itikatimiz ve halkımıza ahdimizdir:

Kula kulluğa, sömürüye, harama, yalana dolana geçit vermeyeceğiz. Partimiz Türkiye'nin en büyük diriliş hamlesine herşeyi ile ruh ve gönülleri ile destek veren bir fikir eylem ocağı olmayı hak etmektedir. İdeolojiyi değil hizmeti, partiyi değil insanı merkeze alan katılımcı bir siyasetin adresi olmak için çalışan,  memleketemizde yaşayan herkese bir aileyiz şuuru ile bakan bir partidir merkez partisi. 

Biz siyaseti meslek edinmiyoruz, hizmeti meslek ediniyoruz. Türkiye'nin düzelmesi için hukuk şarttır ve biz merkez parti ailesi olarak hedeflerimiz, adaleti sağlamak, hürriyeti sağlamak, üçüncü ve en önemli olan birlik ve beraberlik içinde kardeşliği sağlamak.  Türk insanı kuru ekmek ile yaşar ama adaletsiz bir ülkede yaşayamaz ve bunun için tek çare Merkez Parti diyoruz. Sloganımız "Önce insan.''ifadelerine yer verdi.
Kaynak:ucnoktacom.com

Bu haber 378 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum